Transport Białoruś

AsstrA realizuje transporty międzynarodowe pomiędzy krajami Unii Europejskiej, a krajami WNP oraz innymi krajami byłego Związku Radzieckiego. Przedstawicielstwo AsstrA na Białorusi pracuje już od ponad 15 lat. Biura holdingu mieszczą się w Mińsku oraz Brześciu, a stolicy kraju działa także nasza agencja celna.

Biuro w Mińsku jest największym biurem operacyjnym holdingu, w którym pracują specjaliści od transportów różnego rodzaju ładunków. Klientami AsstrA w Mińsku są największe firmy międzynarodowe oraz białoruskie firmy, prowadzące działalność eksportowo-importową. Niezawodność współpracy z naszą firmą została potwierdzona w referencjach, wystawionych przez naszych klientów (na Pańśtwa prośbę udostępniamy kopie referencji .)

Filia AsstrA Weissrussland (Mińsk i Brześć) jest postrzegana na białoruskim rynku, jako zaufany partner w handlu zagranicznym. To pozwoliło naszej firmie uzyskać oficjalny status „uczestnika działalności zewnętrzno-ekonomicznej Republiki Białoruś”, co daje istotną przewagę nad konkurencją w działalności transportowo-logistycznej. To na przykład pozwala klientom AsstrA podczas transportu drogich ładunków unikać, dzięki naszej gwarancji celnej, kosztów dodatkowych, związanych z obowiązkowym konwojem przez terytorium republiki.

Przedstawicielstwa AsstrA w Mińsku i Brześciu świadczą cały kompleks usług logistycznych:

  • transport z/na Białoruś dowolnego rodzaju ładunków „od drzwi do drzwi”;
  • transport ładunków ponadgabarytowych;
  • konsolidacja i magazynowanie ładunków na terytorium kraju;
  • usługi transportowe w zakresie dystrybucji po kraju oraz terytorium unii celnej własnym taborem;
  • odprawa celna, w tym, we własnej agencji celnej w Mińsku;
  • ubezpieczenie ładunków;
  • doradztwo w zakresie handlu zagranicznego;
  • wsparcie w przygotowaniu certyfikacji produktów oraz dokumentacji transportowej.

Dokładna informacje odnośnie wartości usług i specyfiki przewozów w tej relacji, uzyskacie Państwo, kontaktując się z naszym najbliższym biurem lub wysyłając zapytanie przez naszą stronę internetową. Przy wysyłaniu zapytania drogą mailową, prosimy o wpisanie tematu „Transport Białoruś”